WORLD TRAVELER CLUB

Najciekawsza baza egzotycznych ofert turystycznych
Tel. +48 739 288 988
Brand owned by
Neodronevision sp. z o.o.
Fujairah i Dubaj

Wypoczynek w niewielkim emiracie Fujairah i najbardziej znane z miast emiratów, symbol luksusu i ekstrawagancji: Dubaj.

3990 PLN + 2169 USD

Zapraszamy na wypoczynek w niewielkim emiracie Fujairah, słynącym z zapierającej dech w piersiach linii brzegowej o długości 90 km, na który składają się piaszczyste plaże obmywane przez ciepłe morze Zatoki Omanu. Plaże to nie jedyna atrakcja: góry z ruinami pałacu, który był kiedyś rezydencją panującej dynastii, z jednym z nielicznych całorocznych strumieni, palmami, mango i skalnymi rysunkami, oraz wodospadami, gdzie można zażyć orzeźwiającej kąpieli. To jedyny emirat, w którym nie ma ani kawałka piaskowej pustyni, podobnie jak i kropli ropy – idealne miejsce na spokojny relaks na plaży czy aktywne uprawianie turystyki! Następnie najbardziej znane z miast emiratów, symbol luksusu i ekstrawagancji: Dubaj. Jest to też finansowe i handlowe centrum: złoty targ z tanim złotem, świat perfum, w którym oprócz marek luksusowych możemy także kupić miejscowe arabskie zapachy, targowisko Dubai Old Souq…To magiczne miasto jest koktajlem łączącym w sobie tradycje arabskie i nowoczesną ekscentryczność, koktajlem którego warto spróbować!

Info i Terminy
Liczba dni:14
Dojazd: samolot
Zakwaterowanie: Hotele 4* i 5*
Wyżywienie: Śniadania i kolacje
2023-11-06 - 2023-11-19
Cena: 3990 PLN + 2169 USD
WięcejZwiń

Minimalna liczba osób: 15

Dopłaty:

 • Dopłata do All Inclusive podczas wypoczynku: 444 USD

Dodatkowe informacje:

Oferta wymaga potwierdzenia przez World Traveler Club w ciągu 24 godzin (dni robocze) od założenia rezerwacji.

Wylot/Przylot możliwe z różnych miast w Polsce i Europie, w dowolnym dniu - prosimy o informację dot. preferencji przelotu.

Podane ceny zawierają przelot w najniższej taryfie dostępnej w okresie obowiązywania cennika. W przypadku braku dostępności miejsc w najniższej taryfie cena może ulec zmianie, a ewentualna dopłata przedstawiona jest do akceptacji klientowi.

W przypadku braku możliwości potwierdzenia oferty lub braku akceptacji wysokości dopłaty, World Traveler Club zwraca 100% wpłaconej zaliczki.

* Płatne wg kursu pieniądz-sprzedaż banku Raiffeisen zgodnie z warunkami.
Szacunkowo 13491 zł wg kursu Raiffeisen na dzień 13.07.2024
 • Dzień
  1

  Polska - Dubaj - Fujairah

  Spotkanie na lotnisku na dwie godziny przed wylotem. Powitanie, rozpoczęcie podróży – przelot do Dubaju (via miasto europejskie). Późnym wieczorem przylot. Przejazd na wypoczynek do Emiratu Fujairah słynącego z zapierającej dech w piersiach linii brzegowej – 90 km, na którą składają się piaszczyste plaże obmywane przez ciepłe morze Zatoki Omanu.

  Dzień
  2-9

  Fujairah

  Śniadania. Wypoczynek w jednym z hoteli przy plaży. Plaże to nie jedyna atrakcja Fujairah: góry z ruinami pałacu, dawnej rezydencji panującej dynastii, z jednym z nielicznych całorocznych strumieni, palmami, mango i skalnymi rysunkami, oraz wodospadami, gdzie można zażyć orzeźwiającej kąpieli. To jedyny emirat, w którym nie ma ani kawałka piaskowej pustyni, podobnie jak i kropli ropy.

  Dzień
  10

  Fujairah - Sharjah - Dubaj

  Śniadanie, ostatnie chwile wypoczynku, wczesnym popołudniem przejedziemy do Masafi, małego miasta znanego z targu, na którym można nabyć dobrej jakości irańskie i pakistańskie dywany, oraz arabskie rękodzieło. Przejedziemy przez Dahid, zieloną oazę, zatrzymamy się w Sharjah, nazywanym kulturalną stolicą Emiratów. Zobaczymy fort Al Husn, niesamowity budynek Muzeum Cywilizacji Islamskiej, z zapierającą dech kopułą dekorowaną mozaiką przedstawiającą nocne niebo i znaki zodiaku. Przystanek na najstarszym Souku emiratów - Souk Al Arsa i meczecie Króla Faisala. Przejazd nadmorską ulicą i kontynuacja drogi do Dubaju. Po przyjeździe i chwili odpoczynku w hotelu, przejdziemy na arabską kolację podczas rejsu tradycyjnym arabskim dhow.

  Dzień
  11

  Dubaj

  Po śniadaniu udamy sie na zwiedzanie najbardziej znanego z miast emiratów, symbolu luksusu i ekstrawagancji. Dawna osada rybacka dziś zachwyca rozmachem stawianych tu budowli. Zaczniemy od najstarszej dzielnicy miasta, Bastakyia. W zabytkowym forcie Al-Fahidi zwiedzimy muzeum ukazujące historię miasta. Wodne taksówki nazywane tutaj Abras, zabiorą nas na drugą stronę Dubaj Creek. Jadąc w kierunku Deira podziwiać będziemy widok na miasto. Odwiedzimy znany targ z przyprawami i Złoty Souk, przejedziemy do Jumeirah, przystanek na fotografię z Wielkim Meczetem i symbolem miasta, hotelem Burj Al Arab, jego budynek w kształcie żagle można zobaczyć na wielu zdjęciach z Dubaju. Niedaleko znajduje się Atlantis z częścią podwodną wybudowany na sztucznej wyspie o kształcie palmy. Po południu wizyta w “Mall of the Emirates” olbrzymim centrum handlowym, znanym przede wszystkim z pierwszego na świecie stoku narciarskiego wybudowanego pod dachem. Czas wolny na zakupy. Wieczorem kolacja w hotelu, lub Opcjonalnie można zjeść kolację w Burj Al Arab, jedynym 7* hotelu.

  Dzień
  12

  Dubaj

  Śniadanie, Opcjonalnie zabawa w Parku Wodnym Wadi Wadi, lub Parku Wodnym hotelu Atlantis. Po południu przejazd do Burj Khalifa, okazja do fotografii, jak również podziwiania wspaniałej panoramy z najwyższego budynku świata. W Burj Dubai znajduje się mnóstwo atrakcji – Sky Bar, apartamenty, biura, hotel, atrakcje sportowe jak lodowisko, fontanny, restauracje i kawiarnie, i największe centrum handlowe świata, gdzie znaleźć można znane i nieznane marki z całego świata. Kolacja w Burj Dubai. Wild Wadi to park tematyczny, położony u stóp Burj al Arab. Postacią przewodnią jest mityczny Juha, który zaprasza do zabawy na licznych atrakcjach: surfingowa fala naturalnych rozmiarów, 360m rzeka wijąca się po terenie parku, pokonywana w pontonach, liczne, mrożące krew w żyłach zjeżdżalnie. Atlantis Water Park mieszczący się na samej palmie Jumeirah, oferuje niezapomniane wrażenia z parku wodnego, którego główną atrakcją jest akwarium z rekinami i płaszczkami, przez środek którego przebiega tunel zjeżdżalni i leniwej rzeki… Dodatkową atrakcją jest dostęp do plaży.

  Dzień
  13

  Dubaj

  Śniadanie, przejazd na zakupy do wybranego centrum handlowego, lub na targ. Kiedy już nasycimy się miastem, udamy sie na pustynne safari – samochody z napędem na 4 koła zabiorą nas na niezapomnianą przejażdżkę po pustyni. Przed zachodem słońca dotrzemy do tradycyjnego, beduińskiego obozu pustynnego, gdzie zjemy kolację, której towarzyszyć będzie arabska muzyka. Ten wieczór, podobnie jak i cała dobiegająca końca wyprawa, pozostanie w pamięci na zawsze, jako piękne egzotyczne wspomnienie.

  Dzień
  14

  Dubaj - Polska

  Śniadanie. Przejazd na lotnisko, powrót do Warszawy.

 • Cena zawiera

  • Przeloty (uzależnione od dostępności miejsc w momencie potwierdzenia)
  • Transfery wg programu
  • Zakwaterowanie w 4* hotelach w standardowych pokojach 2-osobowych
  • Wyżywienie dwa razy dziennie (śniadania i obiadokolacje)
  • Bilety wstępów 
  • Realizację programu 
  • opiekę polskiego pilota w dniach 8-14
  • ubezpieczenie KL, NW i bagaż, choroby przewlekłe 
  • wizę i koszt wizowania (potrzebny skan paszportu przesłany do biura na 21 dni przed wylotem. Paszport ważny 6 miesięcy ponad planowany pobyt. W paszporcie nie mogą znajdować się wizy wjazdowe Izraela lub ślady pobytu w tym kraju)

  Cena
  nie zawiera

  • zwyczajowych napiwków (około 65 USD)
  • napoi do posiłków
  • wycieczek opcjonalnych: 
  • Kolacja w Burj Al Arab 150 USD (bez napoi, bufet lub 180 USD 3 daniowa kolacja), wejście do parków wodnych: Wadi Wadi 65 USD, Altantis 60 USD
 • Lista dokumentów związanych z wycieczką "Fujairah i Dubaj"

 • Dubai              GRAND CENTRAL HOTEL                 http://grandcentralhoteldubai.com/web/

  Fujairah         RADISSON BLU RESORT                http://www.radissonblu.com/resort-fujairah/

  • Zobacz większą mapę Google