WORLD TRAVELER CLUB

Najciekawsza baza egzotycznych ofert turystycznych
Tel. +48 739 288 988
Brand owned by
Neodronevision sp. z o.o.
Odkryj Południowe Indie i Dubaj

Fascynująca mieszanka starożytnych tradycji, spektakularnych osiągnięć architektury oraz pięknych krajobrazów.

4290 PLN + 1199 EUR

Nasza wycieczka po południowych Indiach to fascynująca mieszanka starożytnych tradycji, spektakularnych osiągnięć architektury oraz ciekawych zwyczajów. Znacząco różniące się od północy, zarówno poprzez klimat jak i kulturę, egzotyczne południe zachwyca swoimi atrakcjami i przepięknymi krajobrazami.

Info i Terminy
Liczba dni:15
Dojazd: samolot
Rodzaj imprezy: zwiedzanie, z polskim pilotem
Zakwaterowanie: Hotele 5*
Wyżywienie: Śniadania i kolacje
2023-02-12 - 2023-02-26
Cena: 4290 PLN + 1199 EUR
WięcejZwiń

Minimalna liczba osób: 10

Dopłaty:

 • Dopłata do pokoju 1-osobowego: 589 EUR

Dodatkowe informacje:

Oferta wymaga potwierdzenia przez World Traveler Club w ciągu 24 godzin (dni robocze) od założenia rezerwacji.

Wylot/Przylot możliwe z różnych miast w Polsce i Europie, w dowolnym dniu - prosimy o informację dot. preferencji przelotu.

Podane ceny zawierają przelot w najniższej taryfie dostępnej w okresie obowiązywania cennika. W przypadku braku dostępności miejsc w najniższej taryfie cena może ulec zmianie, a ewentualna dopłata przedstawiona jest do akceptacji klientowi.

W przypadku braku możliwości potwierdzenia oferty lub braku akceptacji wysokości dopłaty, World Traveler Club zwraca 100% wpłaconej zaliczki.


* Płatne wg kursu pieniądz-sprzedaż banku Raiffeisen zgodnie z warunkami.
Szacunkowo 9952 zł wg kursu Raiffeisen na dzień 16.06.2024
 • Dzień
  1

  Warszawa - Madras

  Zbiórka na lotnisku 2 godziny przed odlotem. Nocny przelot do Madrasu via miasto azjatyckie.

  Dzień
  2

  Madras

  Lądowanie na lotnisku w Indiach. Powitanie, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Po śniadaniu zwiedzanie założonego przez Brytyjczyków w XVII w. Madrasu, do dziś pozostającego reliktem epoki kolonialnej. Odwiedzimy Muzeum Sztuki oraz galerię wyrobów z brązu. Zobaczymy targ kwiatów i owoców, budynek Sądu Najwyższego, Fortu Św. Jerzego, bazylikę San Thome i Plażę Marina - drugą najdłuższą plażę na świecie, wzdłuż której postawiono wiele pomników i ciekawych architektonicznie budynków. Kolacja. Nocleg.

  Dzień
  3

  Madras - Kanchipuram - Mahabalipuram

  Po śniadaniu Po śniadaniu wyjazd do Mahabalipuram. Po drodze odwiedzimy znajdującą się 70 km od Madrasu miejscowość Kanchipuram, starożytną stolicę państwa Pallawów, znaną jako miasto tysiąca świątyń (do naszych czasów zachowały się 124). Pierwsza świątynia dedykowana Śiwie została wybudowana na przełomie VII i VIII w. Szczególnie interesujące są świątynie Ekambareswara, Kailasanatha, Sri Kamakśi oraz Warada Radźa Swami. Oprócz nich, Kanćipuram słynie także z produkcji jedwabiu. Następnie odwiedzimy położony 75 km dalej Mahabalipuram, słynący z VII-wiecznych świątyń znajdujących się na liście UNESCO. Na wybrzeżu znajdują się interesujące starożytne świątynie ciosane z kamienia, będące znakomitym przykładem architektury drawidyjskiej. Po zwiedzaniu Mahabalipuram, zakwaterowanie, kolacja i nocleg w hotelu.

  Dzień
  4

  Mahabalipuram - Chidambaram - Thanjavur

  Po śniadaniu przejazd do Thanjavur – znanego również jako miasto świątyń. Po drodze odwiedzimy miejscowość Chidambaram, gdzie znajduje się słynna świątynia Natraja, której podstawa pokryta jest złotem. Zdobią ją postacie przedstawione w różnych pozach tanecznych. Następnie zwiedzimy kolejne wspaniałe świątynie Sivakamiamman oraz Kali. Po przyjeździe do Thanjavur, zakwaterowanie w hotelu. Przed kolacją wybierzemy się do świątyni Brahadeeswara, wybudowanej 1000 lat temu, jest przykładem drawidyjskiej architektury. Powrót do hotelu i nocleg.

  Dzień
  5

  Tiruchirapalli - Maduraj

  Po śniadaniu przejazd do Maduraju – jednego z najważniejszych celów pielgrzymek w południowych Indiach. Po drodze zwiedzanie Trichy, ze słynnym Skalnym Fortem. Na jego szczycie znajduje się starożytna świątynia Ganapati, skąd rozciąga się wspaniały widok na świątynię Sri Rangam oraz rzekę Kaweri. Następnie dalsza podróż do starożytnego Maduraju. Po przyjeździe zwiedzanie ogromnej świątyni Minakszi, upamiętniającej jej ślub z bogiem Śiwą. Kolacja. Nocleg.

  Dzień
  6

  Maduraj - Koczin

  Po śniadaniu przejazd do hotelu w Koczi, zakwaterowanie. Dzisiejszego dnia odwidzimy plantację herbaty i będziemy podziwiać piękno soczystej zieleni pól herbacianych. Wieczorem kolacja i udział w Kathakali, tradycyjnym pokazie tanecznym Kerali o niezwykłej kolorystyce, połączonym z opowiadaniem historii z Ramayany poprzez specjalne serie gestów, zwanych mudrami. Powrót do hotelu, nocleg. 

  Dzień
  7

  Koczin

  Po śniadaniu dzień rozpoczniemy od zwiedzania miasta Koczin nazywane „królową Morza Arabskiego”. Malowniczo i bardzo ciekawie położone częściowo na stałym lądzie i na małych okolicznych wysepkach. Spacerując po mieście wśród licznych kościołów, meczetów i synagog poznamy jak wielokulturowe jest to miasto. Koczin to jedyne miejsce w Indiach, w którym funkcjonuje mniejszość żydowska. Obejrzymy świetnie zachowaną żydowską synagogę, wybudowaną w 1568 r., Kościół św. Franciszka - najstarszy europejski kościół w Indiach (wybudowany przez Portugalczyków w 1503 r.) chińskie sieci rybackie, rozwieszone w okolicach Fort Cochin oraz Pałac Mattancherry, wybudowany przez Portugalczyków w 1557. Inna nazwa tego miejsca, Holenderski Pałac, wzięła się ze znaczących renowacji dokonanych przez Holendrów. Kolacja, powrót do hotelu, nocleg.

  Dzień
  8

  Koczin - Alappuzha - Kumarakom

  Po śniadaniu, wolny czas na wypoczynek, a później przejazd do Alappuzhy, gdzie czeka nas ekscytujący całodniowy rejs ekskluzywną łodzią mieszkalną. Będą mogli Państwo podziwiać piękne wioski, pola ryżowe, kościoły, świątynie oraz obserwować życie tutejszych mieszkańców. Załoga przygotuje tradycyjny keralański posiłek. Lunch, kolacja, nocleg na łodzi.

  Dzień
  9

  Kumarakom - Kowalam

  Po śniadaniu dopłyniemy do Kumarakom, gdzie opuścimy łódź i przejedziemy do Kowalam, często zwanego "Rajem południa", słynącego z przepięknych plaż. Zakwaterowanie, czas wolny, kolacja i nocleg w hotelu.

  Dzień
  10-13

  Kowalam

  Śniadania. Wypoczynek na plaży. Możliwość skorzystania z centrum masażu i starożytnych technik indyjskiej medycyny. Kolacje i noclegi w hotelu.

  Dzień
  14

  Kowalam - Triwandrum - Dubaj

  Transfer na lotnisko w Trivandrum i przelot do Dubaju. Po przylocie transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Popołudniu można wybrać się na wycieczkę po mieście, odwiedzić jeden z parków wodnych, lub udać się na zakupy w jednym z najbardziej znanych centrów handlowych na świecie. 

  Dzień
  15

  Dubaj - Warszawa

  Wcześnie rano transfer na lotnisko i przelot do Warszawy via miasto azjatyckie. Lądowanie w Warszawie. Zakończenie niezapomnianej wyprawy.

 • Cena zawiera

  • przeloty Warszawa – Madras, Trivandrum – Warszawa via Dubaj
  • transfery prywatnym, klimatyzowanym busem w Indiach 
  • w Indiach zakwaterowanie w hotelach 5*, w Thanjavur 4*, w standardowych pokojach 2-osobowych, 
  • 1 nocleg na luksusowej łodzi 
  • wyżywienie 2 razy dziennie (śniadania i kolacje, na rejsie dodatkowo jeden lunch) w Indiach
  • realizację programu
  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, pokaz tańca Kathakali w Cochin
  • wycieczki fakultatywne: wizytę w rodzinnym domu indyjskim z obiadem, lekcję gotowania kuchni indyjskiej
  • w Dubaju nocleg w hotelu w pokojach 2-osobowych, transfer lotnisko – hotel – lotnisko, opiekę pilota 
  • anglojęzycznych przewodników lokalnych
  • opiekę polskiego pilota podczas całego wyjazdu 
  • ubezpieczenie NW, KL i bagaż, choroby przewlekłe
   Cena
   nie zawiera

   • wydatków własnych
   • napojów do posiłków
   • napiwków
   • wiz i kosztu wizowania (60 PLN + koszt wizy do Indii 230zł,) konieczne dostarczenie paszportu i zdjęć co najmniej 3 tygodnie przed wyjazdem.
   • opłat za fotografowanie i filmowanie
   • ewentualnych dopłat paliwowych
   • zwiedzania i posiłków w Dubaju 
  • Lista dokumentów związanych z wycieczką "Odkryj Południowe Indie i Dubaj"

   • Zobacz większą mapę Google